Forum Polskiego Kina

Teraz jest 1 października 2024, 19:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę... Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 216  Następna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 marca 2018, 13:46 
ADMINISTRATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2016
Posty: 621
Czytając Wasze najnowsze wpisy odnoszę wrażenie, że obie strony robią wszystko, żeby... przypadkiem nie dojść do porozumienia. Materia jest dość złożona, wydaje mi się że nawet zbyt złożona jak na potrzeby tego wątku. To strona czysto techniczna. Wielu czytelników zapewne zdziwiłby fakt, że niektóre produkcje są odziarniane a następnie dodaje się inne, nie oryginalne ziarno, dla lepszego efektu końcowego. To taka dygresja.

Wracając do sedna sprawy.

korek napisał(a):
no ale jesteśmy przecież na forum "jo wim najlepij"

Nie, Korek, jesteśmy na Forum, na którym każdy może spokojnie się wypowiedzieć, bez obaw że zostanie z tego powodu zaatakowany. Można się nawet skrajnie nie zgadzać, z jakąś wypowiedzią o ale nie można z tego powodu dopuszczać się niezbyt kulturalnych sugestii (patrz cytat poniżej).

korek napisał(a):
pisze "być może", bo słyniesz z manipulacji i zakłamywania

Podobnie z drugiej strony:
Domell1 napisał(a):
nadal palisz sam głupa(...) człowieku ogarnij się

Przypominam, że nie dyskutujecie w prywatnych wiadomościach, to czytają także inni, m.in. dlatego warto popracować nad stylem.

_________________
Archiwum promocji sztuki Zdzisława Beksińskiego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 marca 2018, 00:40 

Dołączył(a): 12 cze 2016
Posty: 281
Posty na Forum KP: 127
"Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" wygląda po rekonstrukcji fatalnie. Silne szumy na ciemnych fragmentach, w ogóle nie widać że to HD.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 marca 2018, 11:02 

Dołączył(a): 09 cze 2016
Posty: 38
Posty na Forum KP: 40
Ale burza :) Fakty są takie:
Film po zeskanowaniu się odziarnia, przeprowadza rekonstrukcję, a następnie nakłada sztuczne ziarno, proces zwany grain management.
Materiały do TV przygotowuje się specjalnie z mniejszą ilością ziarna, właśnie po to żeby się lepiej transkodowały przy niskim bitrate.
Niski bitrate niszczy drobne ziarno, ogólnie, rozmydla obraz.

PS: miejcie litość, w dobie wszechobecnej autokorekty "wziąść", "zdaża", "odemnie"...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 marca 2018, 12:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 3182
Lokalizacja: Szczecin
Posty na Forum KP: 6471
Geo Dutour napisał(a):
"Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" wygląda po rekonstrukcji fatalnie. Silne szumy na ciemnych fragmentach, w ogóle nie widać że to HD.

Tak, w pierwszym odcinku nie było to tak widoczne, ale w drugim bardzo razi. Dobrze, że o tym piszesz, bo już mi się wydawało, że jestem przewrażliwony. :-)

_________________
My żyjemy!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 marca 2018, 12:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2018
Posty: 277
Z tego co tak teraz patrzę na Super Polsat, to "leci" film: "Janosik". Tak film, czyli ta wersja kinowa. Sprawdzam teraz to widzę, że wykorzystano w nim fragmenty poszczególnych odcinków serialu, pod tym samym tytułem. Prawa do filmu ma SF Kadr z danych z jego BIP'u(być może razem z dwoma innymi Studiami z BIG3 oraz z Filmoteką Narodową jak to jest widoczne w BIP'ie SF Kadr; o ile jest tam mowa o filmie, ale najprawdopodobniej tak, ponieważ do serialu 100 % praw ma TVP (?)). Film z tego co widzę jest niezrekonstruowany cyfrowo, a serial został poddany temu procesowi z tego co wiem ze strony TVP(chyba z racji posiadanych praw m.in.).
Jeżeli do filmu nie dodano, żadnych nowych scen to teoretycznie TVP mogłaby się "podzielić"(na jakiś zasadach) z właścicielami praw do filmu, zrekonstruowanym swoim serialem, żeby pozlepiać z serialu film, który byłby zrekonstruowany cyfrowo.
Kto wie... Być może film będzie zrekonstruowany cyfrowo i zdigitalizowany w ramach POPC(program w którym uczestniczy m.in. PISF) odnośnie rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji.

Jak myślicie: Na TVP VOD jest dodana wersja po rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji(serial) ? Teoretycznie raczej tak, bo oryginał wydaje się, że był w gorszej jakości. Mam jednak wątpliwości co do tego jaka wersja jest dodana na TVP VOD, a może inaczej... do rekonstrukcji cyfrowej o ile takową miał np. odcinek 13 - "Zdrada". Oglądając choćby tylko do 8 minuty od początku... Migotanie, brak należytej stabilizacji, rysy, plamki... W minucie: 07:22, to już jest dość duży artefakt widoczny. Skan niby był w 4K, to dobrze, ale całe, czy większość czyszczenia obrazu "puścili" w automat...?
Chyba, że to nie jest wersja po rekonstrukcji cyfrowej. Choć raczej jest, bo kolejną rzeczą za tym świadczącą jest format 16:9.

Gdzieś na necie znalazłem opinię, że negatyw został przeskanowany do 4K i chyba trochę poprawiono kolory, a, że zanieczyszczeń chyba nie ruszano. Jeżeli tak, to lepiej żeby film zrekonstruowali i zdigitalizowali w ramach POPC(ten w którym uczestniczy m.in. PISF)... A serial być może TVP jeszcze raz, tym razem już należycie zeskanuje, bądź tylko zrekonstruuje cyfrowo i zdigitalizuje po programie, rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji, których u nich trwa. Być może pisaliście już o tym na forum(o rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji serialu "Janosik" ze strony TVP).

Jak Wy to oceniacie ? Ja ekspertem nie jestem. Napisałem to co myślę, a również myślę widząc inne filmy, seriale po rekonstrukcji(choćby porównania), że "Janosika"(serial) można było zrobić lepiej.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TVP poszukuje pracownika w związku z programem POPC 2014-2020: "Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A." na stanowisko:

Specjalista ds. Korekcji Barwnej:
- http://centruminformacji.tvp.pl/3557752 ... ji-barwnej (data dodania ze stycznia 2018 roku, ale mam wrażenie, że oferta jest ponowiona; termin końca rekrutacji upływa 5 kwietnia)

I ciągle aktywne jest ogłoszenie na Specjalistę ds. Rekonstrukcji Obrazu:
- http://centruminformacji.tvp.pl/3610626 ... cji-obrazu (termin końca rekrutacji upływa 6 kwietnia)

Ogłoszenia TVP z lutego:
- viewtopic.php?p=11125#p11125 (jest tam to powyższe ogłoszenie na Specjalistę ds. Rekonstrukcji Obrazu)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwietnia 2018, 13:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
dima napisał(a):
Jeżeli do filmu nie dodano, żadnych nowych scen to teoretycznie TVP mogłaby się "podzielić"(na jakiś zasadach) z właścicielami praw do filmu, zrekonstruowanym swoim serialem, żeby pozlepiać z serialu film, który byłby zrekonstruowany cyfrowo.
Jeżeli są to takie same ujęcia, to TVP już dawno powinna przygotować wersje kinową, podobnie jak mieli wykonać dla "Chłopów". W obu wypadkach nie widać by wykonali taki zabieg. Co do dzielenia się z innymi, to z tego co przytaczało już tu wiele osób, TVP nie ma tego w zwyczaju i marne na to szanse. Idealny przykład to nowa rekonstrukcja "Stawki większej niż życie" którą wykonano tylko do 12 epizodu, ponieważ do brakujących odcinków studio Kadr nie ma już praw.

dima napisał(a):
Jak myślicie: Na TVP VOD jest dodana wersja po rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji(serial) ? Teoretycznie raczej tak, bo oryginał wydaje się, że był w gorszej jakości. Mam jednak wątpliwości co do tego jaka wersja jest dodana na TVP VOD, a może inaczej... do rekonstrukcji cyfrowej o ile takową miał np. odcinek 13 - "Zdrada". Oglądając choćby tylko do 8 minuty od początku... Migotanie, brak należytej stabilizacji, rysy, plamki... W minucie: 07:22, to już jest dość duży artefakt widoczny. Skan niby był w 4K, to dobrze, ale całe, czy większość czyszczenia obrazu "puścili" w automat...?
Chyba, że to nie jest wersja po rekonstrukcji cyfrowej. Choć raczej jest, bo kolejną rzeczą za tym świadczącą jest format 16:9.
To jest tylko i wyłącznie niechlujstwo tego kto wrzucał tam odcinki, ponieważ część jest już po rekonstrukcji, ale przynajmniej dwa ostatnie (nie sprawdzałem wszystkich), to stary transfer który lata temu trafił do TVP HD i był przygotowywany na szybko. Zresztą odcinki te różnią się jakościowo już na samej czołówce a w tych najnowszych na końcu masz dodane informacje o rekonstrukcji.

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwietnia 2018, 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2018
Posty: 277
MarianPaz napisał(a):
Idealny przykład to nowa rekonstrukcja "Stawki większej niż życie" którą wykonano tylko do 12 epizodu, ponieważ do brakujących odcinków studio Kadr nie ma już praw.


Tak i z tego co pamiętam, co czytałem, to te 12 odcinków dla SF Kadru zeskanowano w 4K, a jak robiła to TVP dla siebie to chyba tylko do HD(i takie też obecnie chyba mają)?

SF Kadr ma chyba prawa do 12 pierwszych odcinków "Stawki większej niż życie", ale TVP ma chyba prawa do całości, tj. do 18 odcinków ? Wyglądałoby na to, że tak choćby z tego:
https://www.tvp.pl/seriale/archiwalne/s ... on/5536556
Chyba, że wtedy TVP dogadała się z Kadrem i ten dał zgodę na "wzięcie" 12 pierwszych odcinków również.

Na TVP VOD "Stawka większa niż życie" to ta pośrednia, HD, kadrowana ? Raz pisałeś, że była też wersja SD. TVP ją wykonywało ? Bo tą trzecią, tj. 4K, to chyba zewnętrznie robił SF Kadr(12 odcinków)?


MarianPaz napisał(a):
Jeżeli są to takie same ujęcia, to TVP już dawno powinna przygotować wersje kinową, podobnie jak mieli wykonać dla "Chłopów". W obu wypadkach nie widać by wykonali taki zabieg.


Jak to ? Mogli by tak sobie po prostu z serialu, który mają posklejać i zrobić film, wersję kinową ? Nie kłóciło by się to z jakimiś prawami ?


MarianPaz napisał(a):
To jest tylko i wyłącznie niechlujstwo tego kto wrzucał tam odcinki, ponieważ część jest już po rekonstrukcji, ale przynajmniej dwa ostatnie (nie sprawdzałem wszystkich), to stary transfer który lata temu trafił do TVP HD i był przygotowywany na szybko. Zresztą odcinki te różnią się jakościowo już na samej czołówce a w tych najnowszych na końcu masz dodane informacje o rekonstrukcji.


Sprawdziłem i jest tam(TVP VOD) tak: odcinki bez rekonstrukcji cyfrowej to(ten jak to pisałeś stary transfer, gorszy, być może na gorszym sprzęcie robiony i o ile w ogóle było robione coś tam, typu usuwanie plam): 2, 3, i od 6(włącznie) do końca, czyli do 13 odcinka(włącznie).
Czyli odcinki "Janosika" z rekonstrukcją cyfrową dodane na TVP VOD to: 1, 4, 5.

Miejmy nadzieję, że przynajmniej w tym serwisie, tej stronie, która ma powstać i być dostępna już tej wiosny, będą wszystkie odcinki np. tego serialu po rekonstrukcji cyfrowej (w związku z tym programem rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji, który trwa ze strony TVP).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwietnia 2018, 19:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
dima napisał(a):
Tak i z tego co pamiętam, co czytałem, to te 12 odcinków dla SF Kadru zeskanowano w 4K, a jak robiła to TVP dla siebie to chyba tylko do HD(i takie też obecnie chyba mają)?

SF Kadr ma chyba prawa do 12 pierwszych odcinków "Stawki większej niż życie", ale TVP ma chyba prawa do całości, tj. do 18 odcinków ? Wyglądałoby na to, że tak choćby z tego:
https://www.tvp.pl/seriale/archiwalne/s ... on/5536556
Chyba, że wtedy TVP dogadała się z Kadrem i ten dał zgodę na "wzięcie" 12 pierwszych odcinków również.
"Stawka większa niż życie" lata temu była rekonstruowana w SD. Potem zrobiono nowy transfer HD na telekinie gdzie od razu kadrowano do 16:9 i w tej postaci serial trafił do TV i na Blu-ray. Najnowsza rekonstrukcja, to 12 odcinków wykonanych w 4k przez KP. Reszty nie mogli bo nie mieli do nich praw, a TVP jak widać nie nie jest zainteresowana na takowa zgodę.

Tu masz stare porównanie wydania DVD TVP do ich rekonstrukcji w 16:9 - link

dima napisał(a):
Jak to ? Mogli by tak sobie po prostu z serialu, który mają posklejać i zrobić film, wersję kinową ? Nie kłóciło by się to z jakimiś prawami ?

Nie wiem jak było w wypadku "Janosika", natomiast "Chłopi" mieli mieć zmontowaną wersje kinową, która zresztą i tak trafiła do kin po premierze serialu. Tylko nie wiem czy powstała niemniej nie widziałem jej ani razu w TV. Logicznym jest że takie rzeczy robi się w ramach posiadanych praw autorskich.

Cytuj:
Koniec prac zaplanowano w 2014 roku w 90. rocznicę przyznania Nagrody Nobla Władysławowi Reymontowi autorowi powieści „Chłopi”. W ramach rekonstrukcji serialu powstanie wersja kinowa filmu.
http://satkurier.pl/news/83665/rekonstrukcja-cyfrowa-filmu-8222pan-wolodyjowski8221.html

dima napisał(a):
Sprawdziłem i jest tam(TVP VOD) tak: odcinki bez rekonstrukcji cyfrowej to(ten jak to pisałeś stary transfer, gorszy, być może na gorszym sprzęcie robiony i o ile w ogóle było robione coś tam, typu usuwanie plam): 2, 3, i od 6(włącznie) do końca, czyli do 13 odcinka(włącznie).
Czyli odcinki "Janosika" z rekonstrukcją cyfrową dodane na TVP VOD to: 1, 4, 5.

Miejmy nadzieję, że przynajmniej w tym serwisie, tej stronie, która ma powstać i być dostępna już tej wiosny, będą wszystkie odcinki np. tego serialu po rekonstrukcji cyfrowej (w związku z tym programem rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji, który trwa ze strony TVP).
Taki bajzel mnie nie dziwi, bo oni już tak tam mają i często właśnie w podobny sposób wyglądają emisje telewizyjne. Stara wersja "Janosika" nie była rekonstruowana. To był tylko transfer HD z lekka korekcją barwną. Jak będzie w nowym serwisie tego nie wiem, ale podobno już wkrótce się przekonamy.

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwietnia 2018, 10:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2018
Posty: 277
MarianPaz napisał(a):
Nie wiem jak było w wypadku "Janosika", natomiast "Chłopi" mieli mieć zmontowaną wersje kinową, która zresztą i tak trafiła do kin po premierze serialu. Tylko nie wiem czy powstała niemniej nie widziałem jej ani razu w TV. Logicznym jest że takie rzeczy robi się w ramach posiadanych praw autorskich.


Nie wiem, może były plany dogadania się SF Kadru z TVP, ale z tego co widzę prawa do wersji filmowej "Janosika" i "Chłopów" ma SF Kadr.(?) A być może do wersji serialowych TVP ma 100 % prawa, więc zrobiła je(zrekonstruowała cyfrowo i zdigitalizowała).(?)

MarianPaz napisał(a):
"Stawka większa niż życie" lata temu była rekonstruowana w SD. Potem zrobiono nowy transfer HD na telekinie gdzie od razu kadrowano do 16:9 i w tej postaci serial trafił do TV i na Blu-ray. Najnowsza rekonstrukcja, to 12 odcinków wykonanych w 4k przez KP. Reszty nie mogli bo nie mieli do nich praw, a TVP jak widać nie nie jest zainteresowana na takowa zgodę.


Myślę, że TVP po zakończeniu Programu będzie rekonstruować inne materiały, które posiadają, a które obecny program nie obejmuje oraz, że będą rekonstruować cyfrowo i digitalizować takie, które już były poddane temu procesowi, ale już kilka lat temu i były skanowane w mniejszej rozdzielczości niż się to robi obecnie(m.in. też te które były kadrowane przy skanie od razu jak to mówisz), czy też te których rekonstrukcja była robiona na szybko i przez to ich jakość jest nie tak dobra jak mogła by być(o ile takowe były). Sprzęt jaki trzeba(chyba np. najnowszy, dobry) do całego procesu skanowania, digitalizacji i rekonstrukcji cyfrowej już raczej będą mieli/mają, więc chyba pozostanie tylko czynnik ludzki wtedy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwietnia 2018, 23:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
dima napisał(a):
Nie wiem, może były plany dogadania się SF Kadru z TVP, ale z tego co widzę prawa do wersji filmowej "Janosika" i "Chłopów" ma SF Kadr.(?) A być może do wersji serialowych TVP ma 100 % prawa, więc zrobiła je(zrekonstruowała cyfrowo i zdigitalizowała).(?)
Dane dotyczące właściciela praw autorskich danego filmu i serialu podają zwyczajnie jeden podmiot a może być ich kilka, dlatego takie informacje ze strony Film Polski są trudne do zweryfikowania.

MarianPaz napisał(a):
Myślę, że TVP po zakończeniu Programu będzie rekonstruować inne materiały, które posiadają, a które obecny program nie obejmuje oraz, że będą rekonstruować cyfrowo i digitalizować takie, które już były poddane temu procesowi, ale już kilka lat temu i były skanowane w mniejszej rozdzielczości niż się to robi obecnie(m.in. też te które były kadrowane przy skanie od razu jak to mówisz), czy też te których rekonstrukcja była robiona na szybko i przez to ich jakość jest nie tak dobra jak mogła by być(o ile takowe były). Sprzęt jaki trzeba(chyba np. najnowszy, dobry) do całego procesu skanowania, digitalizacji i rekonstrukcji cyfrowej już raczej będą mieli/mają, więc chyba pozostanie tylko czynnik ludzki wtedy.
TVP ma multum materiału który należałoby poddać cyfryzacji i jest to z pewnością robota na lata.

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwietnia 2018, 00:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2018
Posty: 277
Nie wiem czy kwestia oglądalności "łapie się" w temacie wątku, ale treść linku, którego za chwilę przedstawię, zawiera tę informację odnośnie zrekonstruowanego serialu: "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy":
- http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... gladalnosc

Informacja o PISF(myślę, że przydatna i dająca do myślenia dla śledzących uważnie to forum, choćby w kontekście Programu POPC odnośnie rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji):
- https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... ci/c9cs67p

Myślę, że w uchwałach Rady PISF: najnowszych z 27 marca 2018 roku, znajdują się pokrewne w jakiś sposób czy też uzupełniające informacje w kontekście PISF:
- https://www.pisf.pl/instytut/uchwaly-rady-pisf


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwietnia 2018, 11:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2018
Posty: 277
1. Telewizja Polska szuka agencji do kampanii pod hasłem: „TVP S.A. liderem rekonstrukcji cyfrowej”.

1.1
- http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... i-cyfrowej (już komentarz pod tym artykułem się pojawił...)
- https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne ... hp?id=1885

Taka "ciekawostka", którą zauważyłem to ta, że w przedstawionych materiałach jest mowa o "dedykowanej platformie internetowej TVP", co jest raczej taką oczywistością, ale... napisałem.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału to 22 maj 2018 rok. Raczej, więc przed tym czasem nie wystartują z tą dedykowaną platformą TVP odnośnie rekonstrukcji cyfrowej i digitalizacji zbiorów TVP. Doliczając czas kiedy wybiorą konkretną ofertę, to chyba najwcześniej platforma ruszy w czerwcu ? Chyba, że czas startu platformy nie jest powiązany z bezpośrednią promocją i ruszy ona "na sucho" w odmiennym terminie od czasu rozpoczęcia jej promocji...?

Aha... i w: "Specyfikacja istotnych warunków zamówienia" jest mowa o:
"[...]5. Termin realizacji zamówienia
Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie:
5.1 I etap – do 20 dni roboczych od daty zawarcia umowy;
5.2 II etap – do dnia 22.10.2019 r.
– na zasadach określonych we wzorze umowy.[...]"

Z tego co wyczytałem w "Brief Kreatywny" to data: 22.10.2019 r., jest datą końca trwania projektu.

"[...]13. Termin związania ofertą
Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą przez okres 60 dni. Bieg terminu związania
ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.[...]"

Źródło cytatów: https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne ... hp?id=1885

Czyli, że np. czysto teoretycznie TVP może rozpatrywać oferty przed 60 dni(czyli około 2 miesiące)... ? Czy też, że oferta składających je, jest wiążąca(aktualna) ?

1.2

Na m.in. stronie 5, znajduje się coś moim zdaniem ciekawego o m.in. miłośnikach, pasjonatach i profesjonalistach.

"[...]Telewizja Polska prowadzi stałe działania B2B, adresowane do odbiorców instytucjonalnych.
W trakcie kampanii będzie to około 6 festiwali branżowych / filmowych. Zwykle Telewizja na
festiwalu pokazuje zrekonstruowany materiał i współorganizuje / ma patronat nad wydarzeniem
towarzyszącym (np. panel dyskusyjny).[...]" - strona 7.

Źródło cytatu i informacji: https://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne ... hp?id=1885 ("Załącznik Nr 3 do siwz_Brief Kreatywny"). Myślę, że w całym tym dokumencie znajduje się bardzo ciekawy materiał odnośnie rekonstrukcji cyfrowej TVP.

1.3

Już nie widzę ofert pracy ze strony TVP od bodajże około tygodnia na stanowiska: Specjalisty ds. Korekcji Barwnej i Specjalisty ds. Rekonstrukcji Obrazu(jeszcze wcześniej była dostępna oferta pracy na stanowisko: Specjalisty ds. Digitalizacji; również nie widzę jej już dostępnej).
Informacja o niegdysiejszej dostępności tych ogłoszeń znajduje się m.in. powyżej, we wcześniejszych postach.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. WFDiF poszukuje(oferta pracy):

Specjalistów ds. rekonstrukcji obrazu:
- http://bip.wfdif.com.pl/oferty-pracy/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę... Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 216  Następna

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Powered by: - HOSTINGHOUSE