Forum Polskiego Kina

Teraz jest 2 października 2024, 00:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę... Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 216  Następna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 września 2017, 13:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 3182
Lokalizacja: Szczecin
Posty na Forum KP: 6471
Szkoda, że tylko DVD i szkoda, że nie można kupować pojedynczych tytułów, bo sporo z nich już mam, także po rekonstrukcji, więc nieszczególnie chce mi się je dublować.

_________________
My żyjemy!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 września 2017, 17:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2016
Posty: 1257
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Solfernus napisał(a):
Nareszcie kolekcja dostępna jest dla normalnego śmiertelnika.


Trochę polemizowałbym, zobaczywszy cenę... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 września 2017, 21:32 
ADMINISTRATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2016
Posty: 621
Ponowię pytanie. Czy "Ekstradycja" rekonstruowana jest (była) w całości (mam na myśli wszystkie trzy sezony), czy chodziło tylko o pierwszą?

_________________
Archiwum promocji sztuki Zdzisława Beksińskiego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 września 2017, 19:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
Zaktualizowałem listę emisji w kanałach HD na miesiąc październik - sporo powtórek, zwłaszcza w kanałach Polsatu. http://rekonstrukcje.blog.pl/2017/03/11 ... -hd-i-vod/

Najciekawiej zapowiada się rzadko emitowana powtórka "Nocy i dni".

Polsat Film HD, poniedziałek, 09 października, godz. 09:00
Polsat Film HD, czwartek, 05 października, godz. 11:05

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 września 2017, 23:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2017
Posty: 7
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dziekuje :) za listę emisji na kanałach HD. Szkoda ze nie ma jakiegoś cyklicznrgo bloku na TVP HD pod tytułem ,,Polskie kino po rekonstrukcji cyfrowej”.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 października 2017, 10:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
TVP HD to w zasadzie niemal kopia TVP seriale tyle, że w lepszej jakości. Myślę że znacznie lepszym rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie nadawania w HD przez TVP Kultura, gdzie jest całkiem sporo zrekonstruowanych filmów. Niestety chyba w najlepszej przyszłości nie nastąpi taka zmiana, choć bardzo chciałbym się w tej kwestii mylić.

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 października 2017, 17:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
Od piątku TVP HD rozpoczyna emisję serialu "07 zgłoś się". Jakościowo powinno być znacznie lepiej jak w Dwójce, ponieważ kanał pewnie da dwukrotnie większe bitrate. :)

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 października 2017, 00:57 
ADMINISTRATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 maja 2016
Posty: 621
Już po emisji pierwszych dwóch odcinków. Jak można było oczekiwać, bitrate jest prawie dwukrotnie większy. Nie oznacza to oczywiście, że jakość obrazu jest 2x lepsza ale w moim subiektywnym odczuciu, poprawę zdecydowanie można zauważyć.

_________________
Archiwum promocji sztuki Zdzisława Beksińskiego


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 października 2017, 22:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2017
Posty: 8
MarianPaz napisał(a):
Widzę że Fixafilm pochwalił się nową rekonstrukcją, a mianowicie włoskim filmem "Suspiria". Bardzo dobry klimatyczny horror ze znakomitym motywem muzycznym.


Wydawnictwo Synapse planuje wydać w ekskluzywnej edycji wspomnianą wersję po rekonstrukcji Fixafilm: https://synapse-films.com/dvds/suspiria ... steelbook/
Można już składać zamówienia w przedsprzedaży. To jeden z mych ulubionych filmów i chętnie bym zamówił tę wersję. O ile cenę samej płyty jestem w stanie przeboleć, o tyle martwią mnie wysokie koszty przesyłki ze Stanów (około 25 USD dla jednej sztuki). Może ktoś z Forumowiczów także jest zainteresowany? Pozwoliłoby to podzielić koszty wysyłki na kilka osób. W razie czego proszę o kontakt przez prywatne wiadomości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 października 2017, 23:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 1444
Posty na Forum KP: 2318
Na stronie studia TOR film "Prognoza pogody" widnieje już jako po rekonstrukcji. Ciekawe kiedy razem z "300 milami do nieba" pojawi się na ich kanale YT.

_________________
Lista filmów po rekonstrukcji (aktualizacja 13.10.2023)
Rekonstrukcje wydane na Blu-ray (aktualizacja 17.08.2023)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 października 2017, 09:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2017
Posty: 8
dalton napisał(a):
Można już składać zamówienia w przedsprzedaży. To jeden z mych ulubionych filmów i chętnie bym zamówił tę wersję. O ile cenę samej płyty jestem w stanie przeboleć, o tyle martwią mnie wysokie koszty przesyłki ze Stanów (około 25 USD dla jednej sztuki). Może ktoś z Forumowiczów także jest zainteresowany? Pozwoliłoby to podzielić koszty wysyłki na kilka osób. W razie czego proszę o kontakt przez prywatne wiadomości.


Słowo uściślenia. Zamówić zamierzam stąd: https://www.diabolikdvd.com/product/sus ... -cd-combo/, a na ewentualnych chętnych poczekam do 24.10.2017 do godziny 23:59 ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 października 2017, 14:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 17
MarianPaz napisał(a):
Na stronie studia TOR film "Prognoza pogody" widnieje już jako po rekonstrukcji. Ciekawe kiedy razem z "300 milami do nieba" pojawi się na ich kanale YT.



MarianPaz

Film "Bestia" jest już po rekonstrukcji oraz po repremierze festiwalowej (na razie we Włoszech)
info: http://www.fn.org.pl/pl/news/info/277/b ... l%3Fpage=1

Jest jeszcze jeden film do Twojej listy, który został zarówno zrekonstruowany jak i wydany na BluRay - "Młodość Chopina" z 1951 roku. (sam jestem w jego posiadaniu).
info: https://www.pisf.pl/aktualnosci/dvd-i-b ... owe-motywy

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2585 ]  Przejdź na stronę... Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 216  Następna

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Powered by: - HOSTINGHOUSE